Ksiażki dla całej rodziny

Ksiażki dla całej rodziny

Jeśli, jako zapalony czytelnik klasycznej literatury, można odebrać książkę tak oznaczony, może być rozczarowany i zły, aby znaleźć to jest rzeczywiście bardziej horroru, zwłaszcza jeśli nie lubisz horrorów. Twoje oczekiwania nie zostały spełnione. Czytelnicy wolą pewne rodzaje opowiadań, a wydawcy starają się zaspokoić tych preferencji.wagi kalkulacyjne bielsko biała Oznakowanie gatunki również pomaga księgarzy wiedzieć, gdzie umieścić książki.

To jest podobnie jak następujące receptury gotowania. Jeśli chcesz upiec ciasto, na przykład, będzie mało prawdopodobne, aby przestrzegać przepisów wymagających chilli i zioła. Przedstawiamy listę składników pomoże daje pewne wyobrażenie o tym, czego się spodziewać, ale wynik nadal mogą być zaskoczeniem.

Każdy nowy gatunek szybko rozwija swój własny zestaw reguł, które są naprawdę tylko oczekiwania stworzone przez obu autorów i publiczności czytania.

Co oznacza to abstrakcyjnej definicji mają dla Ciebie jako pisarz? Jeśli piszesz do już uznanego gatunku, a nawet połączenie kilku gatunków, starać się utrzymać z przyjętymi zasadami, które czytelnicy oczekują.

Jednakże, jeśli czujesz się bardziej ryzykowny – podobnie jak autor Niedawno usłyszałem, który został zaliczony przy tworzeniu nowej „spekulacyjne fiction” gatunek – nie daj niejasne określenie trzymać cię z powrotem. Bądź sobą.

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On