Jakie ksiazki czytamy nachetniej

Jakie ksiazki czytamy nachetniej

Cztery kroki napisać raport świetna książka

Przygotowując raport książki do prezentacji istnieją 4 główne idee będą chciały podążać.

# 1 Wybierz książkę – Proszę wybrać książki do czytania i zrobić raport na temat książki, które mają interes w czytaniu. Po wykonaniu tej czynności będzie w stanie wchłonąć informacji i zrozumieć, że znacznie łatwiej. Jeśli zdecydujemy się na książkę, która Ci się nie podoba lub nie dbają o będziesz mieć twardy czas czytając książkę, zrozumienia idei znajdujące się w nim i nie będą mieli do swojej książki. To będzie trudne, aby znaleźć dobre rzeczy na temat książki, aby móc przygotować właściwy raport.

# 2 trochę czasu czytać – Po wybrali taki, który naprawdę lubisz trzeba trochę czasu, aby odpocząć i znaleźć spokojne miejsce, aby usiąść i czytać książki. Posiada pióro i papier dostępne, dzięki czemu można robić notatki. Nie ma czasu na czytanie, ale nie zmuszać się do czytania poza to, co są wygodne z czytania na jednym posiedzeniu. Należy również upewnić się często czytać książkę i nie pozwól, by siedzieć przez długi okres czasu pomiędzy każdym czasie czytania. Jeśli to zrobisz, będziesz zapomnieć znaków, ustawienia i główny pomysł fabuły.

# 3 Złóż Zarys – jak je czytać, aby obrys i kiedy to zrobić można zebrała najciekawsze i najlepsze punkty książce. Pamiętaj, aby zanotować ustawienia. To jest miejsce, gdzie odbywa się książka, może w bibliotece lub lokalnym stawie. Spróbuj sobie przypomnieć, jak mówią o nim, więc można wyobrazić sobie miejsce w swoim umyśle. Kim są osoby znajdujące się w tej historii? Są twoi bohaterowie. Z opisu co sądzisz wyglądają. Kiedy historia odbyć. Czy w przyszłości, dziś lub z przeszłości? Opisuj ąc historię chcesz tylko najbardziej interesujące i mocne wydarzenia. Nie opisać wszystko w szczegółach. Teraz trzeba poinformować stronę historii.

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On