Nauka czytania dzieci

Pięć Zasady Podstawowe wszystkim za dobre pisanie

Jeśli chcesz, aby Twoje książki lub artykułu, aby wyróżniać się, że to dobry pomysł http://www.plandeki.eu/plandeki-na-wymiar, aby zachować pięć zasad w umyśle. Są one znakiem rozpoznawczym doskonałej formie pisemnej.

Zrób to czytelne

Bądź itmemorable

Bądź itsparkle

Sprawiają, że osobisty

Upewnij się, że ma jednolitość, spójność i oryginalność

Co mam na myśli przez czytelności? Każda książka może być odczytana, ale nie wszystkie książki są łatwe i przyjemne do czytania, i to jest coś, co na pewno chcemy i powinniśmy dążyć. Ponadto w celu ułatwienia czytania, czytelnik zazwyczaj chce się czegoś nauczyć (w przypadku książek non-fiction), więc trzeba również spełniać go w tym zakresie. Jak zrobić książka czytelny? Przede wszystkim upewnij się, że piszesz w prosty i bezpośredni sposób, a wszystkie zdania są jasne i zrozumiałe po pojedynczym odczycie. Po drugie, dać szereg czytnika; zbyt dużo tej samej rzeczy, a on (lub ona) wkrótce zostanie uśpione. Oznacza to różnorodność w długości zdanie – krótkie zdania mieszane z nich – długie i różnorodność w strukturze zdanie. Po trzecie, należy unikać skomplikowanych słów; czy można wymienić żadnych słów prostszych, zrób to. I wreszcie uniknąć klisz oraz zużyte zwroty.

Ważne jest również, aby książka jako niezapomniany, jak to możliwe. Chcesz, aby czytelnicy o tym myśleć po oni ją przeczytać, a być może pomoże to w niektórych swoich przyjaciół. Najlepszym sposobem na to jest pisać o ludziach i ich problemach. „Ale mój artykuł jest historii chłodnictwa”, mówisz. Nie martw się; nadal można mówić o ludziach; poinformować czytelnika o ludziach, którzy dokonali usprawnień w chłodnictwie. W szczególności. mówić o swoich zmaganiach niepowodzeń, frustracji i sukcesów. W istocie oznacza to powinno zawierać dowolną liczbę anegdot i opowieści, jak to możliwe.

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On