Najpopularniejsze hobby

Najpopularniejsze hobby

*% Dziennej wartości 30%

* Cholesterol 35g

* *% Dziennej wartości 12%

* * 850 mg sodu

*% Dziennej wartości 35%

* * Węglowodany 29g

*% Dziennej wartości 10%

* * Dietary Fibre 2g

*% Dziennej wartości 8%

* * Cukier 3%

* Białko 14%

Przy podziale takiego nie wygląda zbyt dobrze, prawda?

W idealnej diety książki mówiliśmy, że nie ma jedzenia należy unikać, więc jak można zjeść pizzę, jeśli ją kochasz? Musisz dowiedzieć się o konsekwencjach tego, co jesz. Musisz też zdecydować między podnosząc słuchawkę i zamawianiu pizzy do tworzenia własnych, które będą zdrowsze.

Stwórz własne ciasto, a następnie dokładnie wiedzieć, co dzieje się w nim. Podstawowe ciasto, które sprawi, że więcej niż jedną pizzę jest prosty przepis. 16 uncji mąki silna mąka / chleb, 1 łyżeczka drożdży, 1 łyżeczka cukru, 1 łyżeczka soli i wystarczająco ciepła woda mieszać do ciasta. Nie można ograniczyć cukier i sól, jak oba są potrzebne, aby spowodować, że drożdże do fermentacji, ale zauważyć, że nie są umieszczenie w dowolnym tłuszczu, mleka w proszku lub dodanego dodatkowego cukru i soli.

Zrób swój własny sos pomidorowy z pomidorów, czosnku i cebuli. Brak tłuszczu lub cukru należy dodać. Niskie kalorii i mogą być wykorzystywane jako podstawa do zupy lub sosu pomidorowego makaronu.

Następnie włóż pizzę z dużą ilością świeżych warzyw.

Co z mięsem? Bierze jeden kawałek kurczaka bez skóry i kroić go, gotować go Cajun przypraw. Można suszyć smażyć go, jeśli masz dobrą patelnię. Znowu nie potrzeba tłuszczu do dodania.

Wreszcie do sera, wymieszać niską mozzarella tłuszczu z parmezanem. Nie trzeba umieścić na ogromne ilości sera, ser jest tam jeden cel, aby zatrzymać pozostałe składniki płonące gdy pizza jest w piekarniku. Spróbuj i zobacz, czy twoja rodzina preferuje domowej roboty pizzę.

Ale co, jeśli nie można się oprzeć podniesienie słuchawki telefonu lub jedzenia pizzy w restauracji? Czy jest to porażka, bo jesz źle? Nie jest wziąć odpowiedzialność za swoje czyny.

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On