Jaka ksiazka zainteresowac dziecko

Jaka ksiazka zainteresowac dziecko

Czy Pizza New Food Group

Sposób, w jaki ludzie jedzą pizzę można by pomyśleć, jest to przypadek, ale zaskoczyć pizza nie jest grupą żywności. Chodzi pod fast foodów i ma wiele różnych grup żywności zawartych. Dlaczego jest tak popularny?

Pamiętam moją pierwszą pizzę. Byłem na wakacjach w Riva Del Garda, Włochy i oczywiście było pizza i makaron dla wielu potraw. Ale było to, że pizza była nic jak masz dziś w wielu restauracjach. To nie był przeciążony z serem; miał dużo świeżych warzyw na niego. Mieliśmy też pizzę na wynos, gdzie zwykliśmy żyć i ponownie, ponieważ właściciel był włoski Został on wykonany w tradycyjnej włoskiej pizzy.

Jeśli jesteś jak wielu ludzi będzie kochasz pizzę, ale tutaj jest problem.

* Można zjeść tylko jeden kawałek lub jesz całą pizzę?

* Jakie dodatki masz na tej pizzy?

* Ile kalorii jesz?

* Jakie są grupy żywności w pizzy, które masz zamiar jeść?

* W jaki sposób można dokonać pizzy zdrowsze?

Wiele osób nie są zdyscyplinowani, jeśli chodzi o pizzy i ile z niego jeść. Oni widzą, że pizza nie wygląda tak duży, może wielkości talerzu i zjeść ją bez większego zastanowienia się konsumowane kalorie.

Weźmy na przykład nasz najwyższy 12 „pan pizza. Jest to zazwyczaj pokrojony na 8 części. Czy jesteś gotowy na sprawdzian rzeczywistości tutaj?

Jeden plasterek jest 330 kalorii co oznacza, że ??cała pizza jest 2640 kalorii. Jak widać, jeśli są na 1400 kalorii, co oznacza, że ??jeśli zjesz całą pizzę w jeden dzień pozostaje ci -1240 kalorii na resztę dnia. Innymi słowy masz overeaten w jednym posiłku.

Ale bądźmy kontynuować tutaj faktów. Patrzę na jeden plasterek tylko jeśli jesz więcej niż jeden kawałek trzeba pomnożyć przez liczbę sztuk jadłem.

* Kalorie 330

* Kalorie z tłuszczu 160

* Całkowita 17g tłuszczu

*% Dziennej wartości 26%

* * Nasycony Tłuszcz 6g

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On