Jak naklonic dziecko do czytania ksiazek

Jak naklonic dziecko do czytania ksiazek

Pole Wycieczki – Oni nie są tylko dla dzieci, jeśli jesteś pisarz dla dzieci!

Zawsze mnie dziwi, gdy spotykam ludzi, którzy chcą pisać dla dzieci, a mimo to nie czytałeś książkę pojedynczego dzieci, ponieważ byli dziećmi lub od momentu ich własne dzieci (obecnie w wieku 35 i 42) były mało.

Czy nie rozumiesz?

Wydawcy zmienić, publikacje zmienić, a nawet dzieci z duchem czasu! Jeśli chcesz pisać dla dzieci, trzeba zażyciem „wycieczki”, aby nadążyć za tymi zmianami. Nie będzie tylko lepiej poinformowani o dzisiejszym rynku, można także stać się lepszym pisarzem w tym procesie. Poza tym … te wycieczki są zabawne!

Rób regularne wyjazdy terenowe do sekcji dziecięcej swoich lokalnych księgarni http://www.erfit.pl i biblioteki publicznej. Jeśli zainteresowanie jest pisanie książki z obrazkami, zacząć od spojrzenia na tyle zdjęć, książek, jak można za każdym razem odwiedzić. Jeśli chcesz napisać rozpoczynające czytelników lub wczesnych książek rozdziałów, trochę czasu, aby spojrzeć na niektóre z nich. Ponadto należy sprawdzić czasopism dziecięcych. Jeśli pójdziesz do biblioteki publicznej, będą one często mają problemy z powrotem z magazynów, dzięki czemu można odczytać do rocznej wartości danej publikacji. To jest dobre, bo trzeba wiedzieć, jakie zostały opublikowane przez poszczególnych magazynu w ciągu ostatnich 6 miesięcy do roku, więc nie będzie się sugerować, że pomysły, które niedawno pokryte.

Biblioteka publiczna nie może mieć niektóre z najnowszych książek dostępnych w księgarniach. Ale będzie można zapoznać się z książki i zabrać je do domu, gdzie można je czytać i je badać. Więc zrobić punkt do odwiedzenia zarówno bibliotekę i księgarnię lokalną na bieżąco.

Kiedy zacząć te małe wycieczki terenowe, będziesz czekamy na nich i zdać sobie sprawę, jak cenne są do pisania.

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On