Hobby dzieci

Hobby dzieci

Genres- Pisanie zgodnie z oczekiwaniami

Gatunek ten jest nieco podobny przepis gotowania, co stworzy oczekiwanie na to, co masz zamiar korzystać do następnego posiłku.

Definiowanie gatunku jest trudne. Myślałam, że rozsądny pomysł, co gatunek jest aż postanowiłem ją badać dalej. Uff! Nie mogę znaleźć dwa wyjaśnienia tego samego.

Słownik Oxford ujawnia jej niejasne naturę. „Gatunek” = rodzaj lub styl, zwłaszcza sztuki lub literatury (np powieść, dramat, satyra).

Naprawdę nie można umieścić gatunki do prostych kategoriach. Po prostu, kiedy myślisz, że masz jeden przybita, autorzy zacząć pisać coś trochę z boku, lub mieszanie dwóch lub więcej innych gatunków zaakceptowane, a ostatecznie nowy gatunek jest stworzony, aby dostosować się do nowego stylu.

Niczym drzewo genealogiczne – gatunek może rozgałęziać się na tyle grup rodzinnych, jak chcesz, w zależności od tego, jak wiele szczegółów chcesz dostać. Członkowie mogą należeć do więcej niż jednej rodziny, a nowi członkowie pojawiają się przy nazwie.

Zacznijmy od podstawowych dwóch gatunkach: fiction i non-fiction gatunki.

W każdej z tych gatunków są wykazy gatunków (lub podgatunków). Każda z tych list można dalej podzielić na mniejsze listach gatunków, jeśli chcesz. Rzeczywiście, zdefiniowanie gatunku wydaje się zależeć w pewnym stopniu od tego, kto jest określenie go. jednak mylić?

Nie tylko definicje różnią się, ale wykazy gatunków są pogrupowane na różne sposoby. Jednym ze źródeł informacji wymienia tylko fikcyjne gatunki, jakby non-fiction nie jest to gatunek w ogóle. Innym źródłem wymienia gatunki w zależności od funkcji, takich jak układ, styl, treści i tematu.

Choć znaczenie gatunku słowo może być bardzo trudne do zdefiniowania, powodem konieczności gatunki łatwiej jest wypracować. Tworzenie gatunek tworzy oczekiwania, dzięki czemu czytelnicy lub konsumenci mają pewne wskazówki na temat tego, co mają zamiar przeczytać lub obejrzeć lub w inny sposób konsumować.

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On