Wycieczki sposobem na nude

Wycieczki sposobem na nude

Gra Tester Wynagrodzenie – Co można zarobić Jako tester gier

Tester gier jest prawdopodobnie na szczycie listy wielu ludzi z pracy sen, lecz rzeczywistość naprawdę żyć do snu? Dokładniej, co dokładnie robi kariery w testowaniu gry wiązać, a jakiego rodzaju wynagrodzenia testerem gier można się spodziewać?

Większość ludzi myśli, że bycie testerem gier wymaga trochę więcej niż granie w gry przez cały dzień, a gdy w istocie, że jest co najmniej częściowo prawdziwe (testerem gier typowe wyda 6 lub więcej godzin gier testowych dziennie) nie jest z pewnością więcej do niego ,

rng.pl/pl/oferta/wypozyczalnia-luksusowych-i-sportowych-samochodow-warszawa/

Pierwszą rzeczą, aby zdać sobie sprawę, że testowanie gry jest bardzo różni się od grania dla zabawy. Testowanie jest bardzo powtarzalne i często zaangażowane odtwarzanie za pośrednictwem tej samej sekcji lub poziomu kółko wiele razy w celu znalezienia i usunięcia błędów, a następnie ponownie, aby upewnić się, że te stare błędy nie wracają.

Po drugie, podczas gdy tester musi podjąć staranne notatki podczas odtwarzania testowania gry zalogowaniu swoje wyniki, aby mogli zgłoś się do zespołu projektowego. To miejsce, gdzie wymagana jest drugim głównym umiejętności tester do gier – komunikacja. Jest to istotne dla testerem gier mają duże umiejętności komunikacyjne, dzięki czemu mogą one przekazywać swoje spostrzeżenia z powrotem do programistów w celu usunięcia błędów i dokonania usprawnień

Tak więc, choć badania nie jest to samo, co posiadanie sesję na swoją ulubioną grę z przyjaciółmi, to z pewnością wiąże się z dużo gra grać. To prowadzi nas do kolejnego pytania – jaki jest średni tester gier zarobić?

Tester gier płace różnią się w zależności od wielu zmiennych, ale przede wszystkim na doświadczeniu i czas popełnienia, jak również których rozwój firmy dla której pracujesz. W porównaniu do niektórych miejsc pracy w branży gier płac testerem gier są relatywnie bardzo niska. Jednak wielu testerów gry wybrać pracę jako freelancer, z domu, raportowanie swoich błędów z powrotem do zespołu projektowego przez e-mail i telefon. Tego typu stanowiska badawczego jest często oparte wydajność i dobry tester może zarobić nawet do 80 $ za godzinę, chociaż większość zarabiają znacznie mniej. Jednak nawet przy tylko 20 $ – 30 $ za godzinę, to wciąż atrakcyjny dochód płacą, aby grać w gry, a coraz „stopy w drzwiach” do potencjalnie lukratywnych stanowisk w branży gier.

RAPORT ZA DARMO …. Dowiedz się, jak uzyskać własne testerem gier pensji czytając Jak zostać Tester gier

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On