Jak urozmaicic sprzatanie

Jak urozmaicic sprzatanie

Jak pokazać swój Czytelnicy Respect

Jeśli chcesz przekonać czytelnika do konkretnego wniosku, trzeba pokazać im właściwą uprzejmości jak trzeba napisać swoje argumenty prawidłowo (z pomocą dobrego oprogramowania do pisania). Dlatego jesteś zaleca się prowadzić, a nie ciągnąć, prod niż popychać. Czytelnicy nie będą czuć się szanowany, gdy clip je na smyczy. Zamiast być otwarte dla twojego punktu widzenia, są one bardziej prawdopodobne, aby czuć się obrażony i odwołuje swoją tezę.

Nie mów czytnika, co myśleć. Zamiast rozłożyć fakty logicznie, tak, że nie da się stwierdzić inaczej. Oczywiście, będą bardziej otwarci na opinii dotarli na własną rękę, a nie ten, który próbują zepchnąć w dół ich gardła. Uwierz, że publiczność jest na tyle silny, aby połączyć kropki na własną rękę.

Dokonać wnioski brzmią neutralne. Pisząc esej gdzie jednoznaczne stwierdzenie może okazać się konieczne, upewnić się, że brzmi neutralne. Nie sprawiają, że brzmią jak czytelnik jest idiotą ich zdaniem odrębnego. Daj im wystarczająco dużo miejsca, aby ją odrzucić i są one bardziej narażone na przyjmowanie.

Unikać sądów wartościujących. W miarę możliwości, omijać deklarując coś jako „najlepszy”, „lepsze” lub „ważniejsze”. Jeśli przedstawienie dowodów poprawnie, czytelnicy mogą ocenić sami.

Nie zmuszają czytelnika na swojej stronie. Niektórzy autorzy starają się podstępne, używając słowa „my” wyciągnąć czytelnika w ich stronę argument. Jest to subtelna jedną podniesienie tego odbiorców i prawdziwie inteligentny czytelnik może zobaczyć przez nią łatwo.

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On