Hobby seniorów

Hobby seniorów

Fantasy Vs Fiction – Ty decydujesz!

Oczywiście, pisanie fantazja jest fikcją, ale z kilku subtelnych różnic, a jeśli jest to twoje pragnienie fikcyjnego pisarza materiału pomaga w znacznym stopniu mieć na uwadze gatunek. Nowoczesne pokolenie wyrosło ze stale rosnącej świadomości fantazji, nadprzyrodzone i nieziemskiego tematów – świadkiem sukcesu World of Warcraft i innych tego typu grach, wyeksponowany telewizyjnej takich jak Buffy the Vampire Slayer, a drugi dzień zbieg sukces zmierzch cykl filmów – iz tego powodu fantazji jest bardzo popularny obszar fikcji, zwłaszcza młodych.

Wielu powie, że pisząc fantazji jest łatwiejsze niż standardowe fikcją ponieważ wiąże oderwanie się od rzeczywistości i oddając się większego wykorzystania wyobraźni; Może tak być w pewnym stopniu, ale niebezpieczeństwo z fantazją jest już zbyt daleko od rzeczywistości, i pozwalając Twój tekst zmylić czytelnika.

Fikcja jest o opowiadania, mimo wszystko, ale standardowe gatunki współczesnej fikcji czerpać z codziennych, prozaicznych; spojrzeć na żadnej liście najlepiej sprzedających prąd i można znaleźć wiele książek, które również korzystać z własnego doświadczenia, czyli wspomnienia i doświadczenia innych – nie jest to możliwe z fantazją, z wyjątkiem do pewnego stopnia.

Jeden aspekt fantazji, że jest ważne, aby zrozumieć, że to nie powinno być tylko wolny dla wszystkich za dziwne i cudowne; dużo fantazji ma swoje korzenie w rzeczywistości, często nawiązuje do najgłębszych lęków zwykłych ludzi. Dzieci wierzą potwór jest pod łóżkiem – i jest to, że produkt dziwne ziemie poprzez intensyfikację przez lustra, angażują się z niewidzialnych przyjaciół i tak dalej. Wszystkie z nich są wspólne tematy, ale jeśli chodzi o dziwacznej fantazji nie ma wiele do powiedzenia na czytanie mistrzów.

Tolkien wziął ten gatunek na nowy poziom z (niedawno nakręcony) Władca Pierścieni serii, piękny portret tajemniczego świata, jeszcze jeden, który był z natury wiarygodny – jak wszyscy fantazja powinna być rzeczywiście.

Dokładne i ciekawy rysunek postaci i miejsc, wszystkie zbyt prawdziwe wizerunki magicznych aktów i innych są nieodłączną częścią sukcesu fantasy – a jeśli to jest miejsce, gdzie ścieżka prowadzi następnie czyta jakąś dobrze traktowane pracy jest zalecany ścieżki.

Dołącz do klubu napisać i będzie niewątpliwie znaleźć tacy, którzy oddają się pisania fantastyki, przejść do trybu online, a znajdziesz wiele dział poświęcony tej sprawie; każdy z nich jest warte zrobienia. Spróbuj kilka krótkich scen, przeczytać je do znajomych i rodziny, i być gotowi na przyjęcie krytyki, a może się okazać, jesteś gładzenia sztukę pisania fantasy.

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On