Co czytac dziecku do snu

Co czytac dziecku do snu

Pięć Krok podejście do § Rozwoju

W piśmie, najlepiej skupić swoją uwagę w opracowywaniu akapity dalej. W takim przypadku, trzeba mieć świadomość o jego strukturze i jak pomysły są przekazywane od zdania do zdania i do następnego akapitu w treści.

Przy budowie pkt, które odpowiednio rozwija pomysł od początku do końca, użyj tych pięciu kroków.http://www.harmoniasmakow.pl

Zdecyduj się na centralnej idei. Dowiedzieć się główny pomysł kontrolny do ust, a następnie uchwycić go w temacie zdania. Użyj go jako pierwsza linia w Twoim ustępu, z którego reszta dyskusji wynika.

Wyjaśnić główną ideę. Po stwierdzeniu, swój główny temat w temacie zdania użyć następny wyjaśnić, jak chcesz czytelnik je interpretować, szczegółowo swoje myślenie w odniesieniu do tematu.

Użyj przykładowe lub przedstawienia dowodów. To urządzenie obsługuje żadnej opinii o centralnej idei Ci wyrażonej w drugim etapie, spychając swoją argumentację do przodu.

Wyjaśnić dowodów. Przedstawianie dowodów nie wystarczy – trzeba wyjaśnić swoją interpretację tego, ponieważ odnosi się problematyką centralnego pomysłu. Kontynuuj powtarzanie # 3 i # 4 jako niezbędne, dodając więcej dowodów, gdy jest to uzasadnione.

Zawarcie główną ideę i przejście do następnego akapitu. Podsumować swoje dowody i interpretacji, wiążąc się luźne końce, aby wystarczająco zamknąć ust. Następnie za pomocą instrumentów przejściowych, aby pomóc przenieść czytelnika do następnego akapitu.

Jak zawsze, nawet najlepiej rozwinięte paragrafy będzie skorzystać z systemu pomocy oprogramowania asystenta gramatyki. Upewnij się, że do korzystania z jednego, bo błędy i pomyłki ryzyka pozwalające przemknąć.

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On