Ksiazki, ktore musisz przeczytac

Ksiazki, ktore musisz przeczytac

Nigdy Dieta Again!

Potrzeba, aby schudnąć? Myśląc o rozpoczęciu kolejnej diety? Co to będzie tym razem? Węglowodanów dieta? Colon Cleanse? Cookie Diet? Zamienniki Posiłków? Pomyśl jeszcze raz. Chociaż ostatni szał dieta może pomóc stracić kilka dodatkowych funtów, tak szybko jak to, że dieta jest skończona i nastąpi powrót do regularnych nawyków żywieniowych, może znaleźć się zdobywanie tych dodatkowych funtów, a nawet trochę więcej, z powrotem.

Jeśli naprawdę chcesz schudnąć i utrzymać ją, nie są w zasadzie tylko dwa kroki do osiągnięcia celu.

Zmień swoje nawyki żywieniowe.

Dodaj pewną formę regularnych ćwiczeń do swojego stylu życia.

Wierzcie lub nie, te dwie rzeczy, kiedy wykonano prawidłowo, są tylko dwie rzeczy, które większość ludzi trzeba zrobić, aby osiągnąć i utrzymać swoją wagę docelową.

Jak to możliwe? I, co ważniejsze, w jaki sposób można to zrobić? Faktycznie, jest to bardzo łatwy proces. Zacznij przez prowadzenie żywności „Dziennik” i liczenie kalorii. Następnie wystarczy zacząć zmniejszając spożycie kalorii do niższego poziomu. Można to zrobić na kilka sposobów, ale, jak dotąd, najmniej bolesnym sposobem jest rozpoczęcie zastępując te żywności wysokiej kaloryczności z innymi, niskokaloryczne, o niskiej zawartości tłuszczu opcji. Na przykład, zamiast mleka pełnego lub nawet 2%, kupić mleko odtłuszczone następnym razem jesteś w sklepie spożywczym. Zamiast Crisco, nauczyć się gotować z oliwy z oliwek. Zamiast paluszków rybnych, podnieś filet z łososia. I zamiast tych tłustych chipsów, podnieś pudełko popcornu o wielkości 100 kalorii.

Gdy pojawi się zawiesić zastępując zdrowe, niskokaloryczne, o niskiej zawartości tłuszczu żywności do normalnej diety, nie jest łatwo znaleźć zastępstwo dla większości cokolwiek chcesz jeść. Plus, jak wymieniać żywności tuczu dla zdrowych, znajdziesz swoje dzienne spożycie kalorii zmniejsza się do tej „diety” zasięgu, bez odczuwania głodu i pragnienia, które wykoleić większości diet.

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On