Jak polubic sprzatanie

Jak polubic sprzatanie

Jak zastosować Less is More zasadzie swoim piśmie

Jedną z pułapek, które pisarze często wpadają pisze więcej niż jest wymagane do komunikowania ich wiadomości lub udostępnić swoją historię w atrakcyjny sposób.

Łatwo jest zrozumieć, dlaczego.

Większość ludzi, którzy piszą czują się głęboko zmotywowani, aby dotrzeć do innych, z ich słów i mają swoje głosy „usłyszał” na świecie.nasz ranking kredytów W konsekwencji, nie jest impulsem podzielić tyle jak to możliwe, tak aby w największym stopniu.

Jednakże, „mniej znaczy więcej” zasada pokazuje, że jest wręcz często prawdziwe, zwłaszcza w naszej obecnej dobie nadmiaru informacji i stale maleje rozpiętości uwagi. Więc jak można zastosować „mniej znaczy więcej” zasadę do pisania?

1.Keep to proste! Często jesteśmy nauczył się cenić złożoność nad prostotą i większość ludzi wydaje się mieć wbudowany mechanizm dążenia do „więcej”.

Nieuchwytny „więcej” jest w rzeczywistości nigdy nie spełnione, ponieważ jak najszybciej osiągnąć jeden cel, drugi na horyzoncie pojawia. Więc im szybciej rozpoznawać i zwolnić to jako nieprzydatny myślenia, tym lepiej.

W piśmie znajduje się elegancja, która pochodzi z utrzymywania zarówno styl i treść proste, co oznacza po prostu mając nic zbędne na stronie. Przeglądaj ustawiając wyraźny zamiar i trzymając swoją uwagę na to, jak piszesz.

2.Remember że nie trzeba pisać wszystko, co wiesz na dany temat lub fabuły.

Czasami przychodzi jako objawienie nowych pisarzy i dla wielu ludzi oznacza przekroczeniu progu w bardziej dojrzałą fazę piśmie.

Oczywiste, choć na początku może się wydawać, że pracujemy z silnych impulsów twórczych, jeśli chodzi o pisanie i to czasem unieważnić naszą rozsądkowi.

Więc uczynić go częścią procesu twórczego ukryta dalej (w pliku lub folderu) kilka pomysłów związanych z bieżącym projekcie, które mogą dobrze pasowały do ??przyszłości jeden lepiej i wyregulować ostrość swojego obecnego procesu.

3.Decide na trzech efektach dla swojego czytnika i splot wszystko wokół nich.

Moim celem w tym artykule jest, aby podać przykład takiego podejścia w działaniu. Czułem się inspiracją do napisania na temat: „mniej znaczy więcej” i zdał sobie sprawę, że jedynym sposobem, aby to zrobić z powodzeniem byłoby zastosowanie zasad siebie!

Więc moim zamiarem dla ciebie jest, aby zrozumieć, co istotą „mniej znaczy więcej” Zasadą jest, i dlaczego jest to ważne dla Ciebie jako pisarz mieć świadomość tego. A mój wkład nie byłaby kompletna, jeśli nie oferują kilka sugestii, jak zastosować to wszystko do pozytywnego skutku swoim piśmie.

Ja czekam na wasze komentarze i doświadczenie w tym temacie jako pisarz, a nawet jako czytelnika. Jakie książki czytasz ostatnio którym udało z „mniej znaczy więcej” podejście, i jak można zastosować tę zasadę do następnego kawałka piśmie?

– autor artykułu

Author: tv-trip.pl

Share This Post On